Společnost Aling Conel, známá svými inovativními a bezpečnými elektroinstalačními řešeními, rozšiřuje svůj závazek k bezpečnosti i do digitální oblasti tím, že podporuje odpovědné herní postupy v prostředí online kasin. Stejně jako je pro výrobky společnosti Aling Conel charakteristická přesnost a spolehlivost, je v odvětví online hazardních her nejdůležitější dodržování předpisů. Stejně jako pečlivě nainstalované vypínače a zásuvky zajišťují nepřerušovaný tok elektřiny, pochopení a dodržování Pravidla pro hraní online kasinových her, zajišťuje hladký a příjemný herní zážitek pro nadšence. Závazek společnosti Aling Conel poskytovat kompletní elektrická řešení odráží důležitost pochopení pravidel, kterými se řídí platformy pro online hazardní hry. Stejně jako společnost Aling Conel nabízí širokou škálu produktů, včetně vypínačů a zásuvek, představují online kasina řadu herních příležitostí, z nichž každá má svá vlastní pravidla. Pochopení těchto pravidel pomůže hráčům zajistit zodpovědné herní postupy, podobně jako bezpečný a efektivní provoz, který zajišťuje elektrické příslušenství Aling Conel.

Top products

Wide range of high - quality products, models and colors, provides many combinations that will enhance any space, and fulfill its primary usage value. ALING-CONEL switches and sockets as decorative element on a wall.


...

Portable 2 pole socket outlet, fiv…


...

Infrared motion detector, 2M


...

Dimmer for LED


...

Glass


Two programs for round mounting box, two modular programs, three programs with IP protection, connecting and installation accessory and thermoplastic lamp-holders. New: home automation.

View All Our Products

With more than 30 years of experience Aling-Conel is a regional leader of innovative and safe electrical installation solutions. We are the company that continually sets new business standards and creates trends in order to satisfy all customers needs and requirements.