Why Aling-Conel

Aling Conel, průkopnická společnost známá svými inovativními a bezpečnými elektroinstalačními řešeními, zaručuje spolehlivost a účinnost v každém aspektu své produktové řady - od vypínačů po zásuvky a další. Stejně jako se její výrobky bez problémů integrují do elektrických systémů, i pravidla hry Oasis Stud Poker kombinují strategii a náhodu ve vzrušující hře. Stejně jako Aling Conel staví bezpečnost na první místo, jsou i Oasis Stud Poker pravidla navržena tak, aby hráčům poskytovala férové a bezpečné prostředí a zajistila, že každá hra a každá sázka bude provedena přesně a poctivě. Oasis Stud Poker, který se zavázal k dokonalosti, jež odráží oddanost společnosti Aling Conel kvalitě, zve hráče k účasti na vzrušující hře, v níž se snoubí dovednosti a intuice, stejně jako precizní inženýrství, které stojí za každým elektrickým příslušenstvím Aling Conel.

WE ARE RELIABLE

Our imperative is that ALING-CONEL products are produced from the highest quality raw materials, tested in our laboratory and certified in renowned European certification offices.
Products with ALING-CONEL sign guarantee the safety and reliability to the customer. All of our product have lifetime warranty.

SIMPLICITY

Easy installation or replacement of existing installations makes our products popular both with professional electricians and so with the end users.

POSSIBILITY OF CHOICE

A wide range of products, models and colors, provides many combinations that will enhance any space, and also fulfill its primary usage value.

WE CARE ABOUT ENVIRONMENTAL PROTECTION

Our goal is to leave to future generations an environment where they will be able to have free life, work of choice and create new values.
To awaken the conscience of the community about the importance of ecology, we established a subsidiary engaged in recycling of PET packaging. In this way we protect our environment, raise public awareness and strive to create a better future.